W przypadku zainteresowania nauką prosimy o kontakt na mail: szkola@musicschoolone.pl lub pod telefonem 694 470 590

Założycielki


Agnieszka Dolota-Tarczyńska

Pochodzi z muzycznej rodziny z okolic Grodziska Mazowieckiego. Muzyka jest jej pasją i jest z nią związana od najmłodszych lat, kiedy to rozpoczęła współpracę z wieloma muzykami estradowymi. Wraz z nabywanymi doświadczeniami na estradzie zaczęła interesować się różnymi stylami w muzyce, takimi jak: jazz, R'n'B, soul, bossa-nova. Inspiracją stały się dla niej takie wokalistki jak: Hanna Banaszak, Aga Zaryan, Alicia Keys i Billy Holiday. Zaczęła studiować improwizację i harmonię. Po wielu latach studiowania i zbierania doświadczeń na scenie postanowiła założyć własną szkołę, w której młodzi ludzie poznawaliby tajniki improwizacji i harmonii w muzyce rozrywkowej. W tym celu zebrała kadrę profesjonalnych muzyków, którzy zapisali się już w historii polskiej muzyki rozrywkowej, znajdując się w leksykonach i encyklopediach muzycznych. Music School ONE jest szkołą dla wszystkich tych, dla których muzyka jest pasją i pragną poznać jej tajniki.
Anna Sajak

Absolwentka I i II stopnia szkół muzycznych w klasie fortepianu i wiolonczeli. Ukończyła studia pedagogiczne (Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie). Przedmiotem pracy magisterskiej było zastosowanie muzykoterapii u dzieci.
Nagrała płytę z piosenkami dla najmłodszych "Piosenki naszej pani" - Anna Dolota oraz materiały instruktażowe dla studentów "Metody Mobilnej Rekreacji Muzycznej" według Macieja Kieryła.
Przez wiele lat współtworzyła międzynarodowe składy muzyczne na estradach poza granicami kraju (Szwajcaria, Szwecja, Norwegia).
Uczestniczka warsztatów i kursów wokalnych SLS (Speach Level Singing) i gospel.